Hakkımızda

Hakkımızda

Ekibimiz; 1984 yılından beri tekstil baskı sektörüne boya, malzeme, makine ve teknoloji tedariki yapmaktadır.

1996 yılında ilk Oval, servo motorlu Amerikan Infinty emprime makinesini Türkiye’ye biz getirdik.

Transfer reflektör ve plotter malzemelerini, Tekstilde Frekans uygulamasını, frekans makineleri ve malzemelerini tanıtıp pazarlayan yine biziz.

Hedefimize uygun olarak; 2006 yılında ilk dijital T-Shirt baskı makinesini Türkiye piyasasına sunarak bir ilke imza attık. İlk makinemizi de 2007 yılında İstanbul’daki çok saygın bir Tekstil ihracat firmasına kurduk. Halen de en son yenilikleri sunmaya devam ediyoruz.

Şirketimiz; Tekstil baskı konusunda bilinen ve denenmiş yöntemlerden farklı olanı ve en son yenilikleri (teknoloji – makine - malzeme) ülkemize getirerek baskıda farklılık yaratmayı hedef edinmiştir. Bu amaçla konusunda uzman olan yurtdışı firmaları ile gerekli mümessillik anlaşmalarını yapmıştır.

Tekstil T-Shirt ve Kumaşa Metraj baskısında dijital teknolojinin revaçta olmasıyla birlikte, bu alana odaklanarak en iyiyi, en fonksiyonel ve en verimli olanı en makul fiyata sektöre kazandırmaya çalışmaktayız.

Buna ek olarak; Dijital UV baskı makinelerini promosyon, reklam, hediyelik eşya, dekorasyon, deri sektörlerine ve özel uygulamalarla endüstriye kazandırdık.

Müşterilerimizin memnuniyeti gurur kaynağımızdır.

Dijital Tekstil Baskı, Dijital UV Baskı Makineleri, Teknolojileri ve Boyalarında İddialı Bir Firmayız.

POWERJET
https://www.youtube.com/embed/CItQF0X1DSU

Neden Biz?

1984 yılından beri aynı sektörde olmamızın verdiği bilgi ve tecrübeyle, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Mümessili olduğumuz tüm üreticiler de yine uzun yıllar dünya tekstil baskı ve serigrafi baskı sektörüne hizmet etmiş ve dijital teknolojiye ilk geçenlerdendir.

Yurt dışındaki üreticiler sektörümüzün istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bizden gelen talepler için Ar-Ge yapabilecek, güçlü şirketlerdir. Profesyonel ve endüstriyel çözümlerle bize geri dönmektedirler. Bu makinelerde kullanılan dijital baskı boyalarında stoklu davranarak, kalite, ekonomi ve istikrarı birlikte sağlamaktayız.

Makine ve boyaların yanı sıra; dijital baskı süresince ihtiyaç duyacağınız ekipmanı da başka yerde aramadan, en uygun fiyatlarla bizden satış almanıza imkan sağladık. Satış sonrası hizmetlerimiz ve teknik servisimiz; müşterilerimizce takdir edilmekle birlikte biz; ekip olarak sürekli gelişmekteyiz.

Neden Biz?
Dijital Teknolojiye Türkiye’de İlk Geçenlerdeniz

Yıllara Dayanan Tecrübemiz

1984 yılından beri, Tekstil baskı sektörüne boya, malzeme, makine ve teknoloji tedariki yaparak faaliyet gösteren firmamız, sektörde yıllara dayanan zengin bir tecrübeye sahiptir.

Müşterilerimize en son yenilikleri sunarak, sektöre yaratıcı ve farklı bir bakış açısı getirmeyi hedeflemekteyiz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

POWERJET DIGITAL

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Başarıya daha yakın olmak için bizimle çalışarak avantajlarımızı keşfedebilirsiniz.

Profesyoneliz

Profesyoneliz

Ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzmanlığı ile profesyonellik konusunda mükemmel bir üne sahiptir.

Güveniliriz

Güveniliriz

Söz verdiğimiz sürelerde teslimat yaparak ve projelerinizin gizliliğini koruyarak güvenilirliğimizi kanıtlıyoruz.

Tecrübeliyiz

Tecrübeliyiz

Dijital baskı makineleri konusunda 20-30 yıllık tecrübemiz sayesinde sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz.